Teikiame dedikuotų serverių ir dedikuotų virtualių serverių paruošimo bei priežiūros paslaugas.

Mūsų rūpesti yra užtikrinti, kad prižiūrimas serveris turėtų visą reikalingą programinę įrangą interneto projekto paleidimui. Taip pat užtikrinti sklandų dedikuoto serverio veikimą ne tik esamuoju laiku, bet ir palaipsniui ar net realiuoju laiku kintant srautams . Būtina tai, kad kiekvienas interneto projektas turi savų „kabliukų“ tad ir programinė įranga, bei priežiūros planas yra individualus.

Saugumo standartai taikomi visiems vienodai – suprantame duomenų vertės kainą.

Patirtis

Wolet klientai kelionių agentūros, skelbimų, naujienų portalai ir kiti specializuotos programinės įrangos, didelius lankytojų srautus turintys interneto projektai. Esame susidūrę su tokiomis situacijomis, kai reklaminės kampanijos piko metu tenka serverius stebėti realiu laiku arba  numatyti papildomus resursus.

Kokybės raktažodžiai

Ugniasienie (iptables) Valdymo pultas (Directadmin) Memcached
PageSpeed  SSL sertifikatu instaliavimas FTP (Pure-ftpd, vsftpd)
Nginx/Apache PHP Exim
GITLAB Varnish Duomenu kopijos
GIT Monitoringas  

 

Serverių priežiūros kaina

Serverių priežiūros kainodara nors ir nėra sudėtinga, bet dėl daugybės aplinkybinių kintamųjų pateikti labai tikslaus kainoraščio negalime. Galime įvardinti tik tai, kad serverių priežiūros kontraktai yra ilgalaikiai ir matuojami darbo valandomis per mėnesį. Minimalus serverių priežiūros mėnesinis įkainis yra 25 EUR, minimali trukmė 6 mėn. – kitu atveju gali būti taikomi instaliacijos mokesčiai.

Sudominome?

Atsiųskite konkretų atvejį, pasiūlymą pateiksime neuždelsdami (max 24 val.)

Užklausas siųsti: info@wolet.lt