Aktualu daugiau nei keletą domenų turinčioms įmonėms ar fiziniams asmenims.

Kas yra domenų (interneto vardų) vadyba?

Kaip ir su betkokiu kitu turtu, reikia ir būtina išmanyti jo įsigyjimo, laikymo, naudojimo subtilybes. Domenų registravimo, pratęsimo, nukreipimo reikalai įkandami ne kiekvienam, todėl reikėtų įvertinti galimybę patikėti šiuos reikalus mus ir mes tai vadiname domenų ūkio vadyba.

Ką mes darome?

 1. Rūpinamės visų įmonės domenų registravimu, pratęsimu.
 2. Pasiklydusių (per klaidą ne pas mus registruotų) domenų perkėlimu į “Wolet” sistemą
 3. Naujai įsigytų domenų priparkavimu “Wolet” sistemoje, DNS nukreipimu.
 4. Perperkamų domenų perkėlimu, saugaus perkėlimo proceso organizavimu klientui pageidaujant.
 5. Nereikalingų domenų pratęsimo sustabdymu.
 6. Sąskaitų optimizavimu
 7. Egzotinių domenų registravimu pagal poreikį.

Kodėl tai naudinga paslauga Klientui?

 1. Įmonėse daug iniciatyvių žmonių, kurie registruoja naujus domenus, bet retas suka galvą kur, kaip ir koks jo gyvenimas toliau. Per ilgą laiko tarpą, vykstant darbuotojų kaitai, susidaro nemalonios situacijos kai niekas nesupranta kur ką registravo ir pas ką kreiptis pagalbos. Rekomenduojame turėti vienus tiekėjus, net jei pasirinksite ne WOLET.
 2. Pas skirtingus tiekėjus registruoti domenai tampa skirtingais sąskaito apmokėjimo mokesčiais, kas su dideliu kiekiu turimų domenų gali nemenkai paploninti piniginę. WOLET kalbasi su įmonių buhalteriais ir sąskaitų išrašymo/apmokėjimo procesą susidėlioja taip kaip abiems šalims yra patogu ir naudinga.
 3. Visas domenų ūkis bus kaip ant delno, nes visas paslaugas matysite WOLET KLIENTŲ APLINKOJE.  Visą su domenais susijusią informaciją matysite vienoje vietoje.
 4. Iki maksimumo sumažinsite riziką prarasti turimus domenus, nes WOLET pranešimai jus  bombarduos tol kol apmokėsite sąskaitą arba pranešite apie domenų nepratęsimą.

 

Turite klausimų, reikia patarimo?

Atsiųskite konkretų atvejį, pabandysime pagelbėti.

Užklausas siųsti: info@wolet.lt