Pašto prijungimas prie iOS Mail (iPhone, iPad)

Prieš atlikdami žemiau nurodytus žingsnius, turėtumėte susikurti pašto dėžutę per Direc Admin arba gauti visus prisijungimus iš mūsų.

 1. Einame į "Settings":

   

 2. Randame "Mail":

   

 3. Spaudžiame "Accounts":

   

 4. Spaudžiame "Add Account":

 5. Spaudžiame "Other":

 6. Spaudžiame "Add Mail Account":

 7. Suvedame savo duomenys: Name - vardas kurį matys gavėjai - pvz "Vardas Pavardė" arba "UAB Mano įmonė" Email - el. pašto dėžutės adresas Password - el. pašto dėžutės slaptažodis Description - aprašymas (padės atskirti panašias pašto dėžutes, jei jų turėsite keletą)

  Spaužiame "Next":

 8. Pasirinkite POP arba IMAP protokolą. Dažniausiai telefonuose yra naudojamas IMAP, nes yra poreikis pašto programos sinchronizacijai tarp kompiuterio ir telefono.

  Name - vardas, kurį matys gavėjai - pvz "Vardas Pavardė" arba "UAB Mano įmonė" Email - pilnas el. pašto dėžutės adresas Description - aprašymas (padės atskirti panašias pašto dėžutes, jei jų turėsite keletą, pvz: Svetainės mokykloms)

  Incoming mail server: Host name - mail.svetainesmokykloms.lt (jeigu pirktas domenas yra jususvetaine.lt, tuomet mail.jususvetaine.lt) User name - pilnas el. pašto adresas, pvz. vardas@svetainesmokykloms.lt Password - el. pašto dėžutės slaptažodis.

  Outgoing mail server: Įrašome tą patį ką ir "Incoming mail server"   Spaudžiame "Next":

 9. Iššokus pranšimui: "Cannot Verify Server Identity", Spaudžiame "Continue":

 10. Spaudžiame "Save":

 11. Pašto dėžutė turi veikti. Jeigu neveikia - įsitikinkite, kad slaptažodžiai nesikeitė, ar veikia interneto ryšys telefone ir pan.  Neradus sprendimo rašykite į Užklausų registrą.

KONTAKTAI VILNIUJE:
(+370) 5 2001664
pagalba@wolet.lt

Nėra kvailų klausimų, o tik kvaila baimė juos užduoti. Tad jei yra bėdų, kyla klausimų, drąsiai spauskite SUSISIEKTI ir gaukite atsakymą. Mes savo ruožtu, dažniausiai pasitaikančius klausimus verčiame trumpais aprašymas, kurie ateityje pasitarnauja ne tik to klausimo autoriui, bet kitiems WOLET klientams. Norime paprašyti tik vieno, rašykite kuo aiškiau ir nepamirškite palikti savo kontaktų, kad esant reikalui galėtume susisiekti ne tik el. paštu, bet ir telefonu.