Pašto prijungimas per "Gmail App"

Prieš atlikdami žemiau nurodytus žingsnius, turėtumėte susikurti pašto dėžutę.

 1. Atidarome "Gmail" programėlę:

 2. Spaudžiame "Pridėti paskyrą":

 3. Spaudžiame "Kita":

 4. Pasirankame "IMAP":

 5. Įrašykime pilną el. pašto adresą:

 6. "Gaunamo laiškų serverio nustatymai" Naudotojo vardas: pilnas el. pašto dėžutės adresas Slaptažodis - el. pašto dėžutės slaptažodis  Serveris - mail.svetainesmokykloms.lt (jeigu pirktas domenas yra jususvetaine.lt, tuomet mail.jususvetaine.lt)

  Spaudžiame "Kitas":

 7. "Sertifikatas negalioja" - spaudžiame "Išplėstinis":

 8. Spaudžiame žemiau "Vis tiek tęsti":

 9. "Siunčiamų laiškų serverio nustatymai":  Naudotojo vardas: pilnas el. pašto dėžutės adresas Slaptažodis - el. pašto dėžutės slaptažodis  Serveris - mail.svetainesmokykloms.lt (jeigu pirktas domenas yra jususvetaine.lt, tuomet mail.jususvetaine.lt)

  Spaudžiame "Kitas":

 10. "Sertifikatas negalioja" - spaudžiame "Išplėstinis":

 11. Spaudžiame žemiau "Vis tiek tęsti":

 12. "Paskyros parinktys", spaudžiame "Kitas":

 13. Paskyros nustatymai: Paskyros pavadinimas - matomas tik jums, pvz: Svetainės Mokykloms Jūsų vardas - vardas kurį matys gavėjai - pvz "Vardas Pavardė" arba "UAB Mano imonė"

  Spaudžiame "Kitas":

 14. Pašto dėžutė turi veikti.  Jeigu neveikia, įsitikinkite, kad slaptažodžiai nesikeitė, ar veikia interneto ryšys telefone ir pan.  Neradus sprendimo naudokite Užklausų registrą

  {width=350}

KONTAKTAI VILNIUJE:
(+370) 5 2001664
pagalba@wolet.lt

Nėra kvailų klausimų, o tik kvaila baimė juos užduoti. Tad jei yra bėdų, kyla klausimų, drąsiai spauskite SUSISIEKTI ir gaukite atsakymą. Mes savo ruožtu, dažniausiai pasitaikančius klausimus verčiame trumpais aprašymas, kurie ateityje pasitarnauja ne tik to klausimo autoriui, bet kitiems WOLET klientams. Norime paprašyti tik vieno, rašykite kuo aiškiau ir nepamirškite palikti savo kontaktų, kad esant reikalui galėtume susisiekti ne tik el. paštu, bet ir telefonu.